« post-sparkle wrapup | Main | stacks & stacks »

Comments

Blair

This is very cute! I love the idea of pincushions as teeny bits of color and fun on your worktable! I feel the same way about blueprint, the cover had me going, but I'm neutral about what's inside. Interestingly enough, my husband said the same thing before I ever mentioned it. Hmmmmm....

mamabrico

that pincushion is irresistible. i fell in love with the fabric. even more in love with the cushion.

curious about Blueprint. speaking of, have secured copy of Marie Claire Idées for you. am in midst of creating little pkgy thing, so will send whole thing once complete.

m@

Real Simple? Really?

I'm itchy about the upcoming Craft: mag from the greasemonkeys at Make:.

m@

(hiya, glammy!)

scissorspaperglue

I agree with you on the blueprint mag. I sent my invoice back after the free issue and told them I didn't want to subscribe. Love, Love, Love the pin cushion and fimo pins :)

Nicole

AAAk loving your pincushion. Love the type and the itty bitty lemons. Sweet. Nice.

kristin

LOVE your pincushion...oh how it inspires, really great piece!! and those lemons! so adorable!!

Sandrine (alias Didine ♥ )

OOOOOh I'm soooo in love with your pincushion and its lemon pins :) I'd like so much to have the same LOL !! This is the beautiful one I've ever seen ! Hugs :)

Sandrine (alias Didine ♥ )

OOOOOh I'm soooo in love with your pincushion and its lemon pins :) I'd like so much to have the same LOL !! This is the beautiful one I've ever seen ! Hugs :)

Sandrine (alias Didine ♥ )

OOOOOh I'm soooo in love with your pincushion and its lemon pins :) I'd like so much to have the same LOL !! This is the beautiful one I've ever seen ! Hugs :)

Carrie

Where did you get the lemon fabric? I have been looking to lemon fabric for the past year.

pandora armband

Thank you ,it's really useful.

BelmpypeClove

Hosting - to udostępnianie przez dostawcę usługi internetowej zasobów serwerowni. Jeszcze dokładniej mówiąc polega to na "zajęciu" oddaniu do wykorzystania danej pojemności dysku twardego, na której można gromadzić pliki tworzące tekst stron WWW i lub udostępnienie powierzchni dysku jako położenia dla plików "leżących" w skrzynce mailowej. Inna odmiana hostingu to udostępnienie dużych obrębów dysku, a nawet pełnego serwera albo kilku - jako namacalnego nośnika dla dużego serwisu internetowego, portalu, grupy dyskusyjnej i innych. W każdej z nich chodzi o udostępnienie fizycznego miejsca (dysku lub dysków twardych) dla pomieszczenia różnych odmian wiadomości osiągalnych przez Net.Wiele usług hosting jest płatnych. Właśnie dlatego nie mamy na celu Cię kłamać. Nasze usługi hostingteż są niedarmowe, z jedną tylko różnicą, nasze usługi hosting są jednymi z najtańszych w globalnej siecie. Proponujemy hosting na najlepszym poziomie, po najniższejdopuszczalnej opłacie. Przekonaj się sam i przetestuj naszą jakość! Zapraszamy na stronę. Nie chcemy Ci mówić, że otrzymasz od nas nieodpłatne usługi hosting. Jednak mamy możliwość zagwarantować Ci jedną rzecz. Nasze usługi hosting są najprawdopodobniej najmniej kosztownymi domenami, które możesz znaleźć w sieci globalnej. Aczkolwiek pomimo niskich ksztów za usługi hosting, dajemynajwiększą możliwą jakość naszych domen. Nie dowierzasz? Zobacz Jeżeli tak to koniecznie zajrzyjwstąp na nasz portal i przekonaj się o słuszności tego wpisu Nasze usługi hosting oferują najbardziej solidną jakość w najmniejszej cenie. Nie będziesz zmuszony przeznaczać ogromnych sum za usługi hosting. Proponujemy dużo rabatów i promocji celowo dla stałych, ale i także dla nieznanych jeszcze kontrahentów. Przekonaj się sam i wejdź niezwłocznie. Zobaczysz ile jesteś w stanie zachować pieniędzy w portfeluz nami.
Hosting

HimiVellobe

http://pracorada.pl/2011/12/wigilia-pracy/ - wigiliahttp://pracorada.pl/2011/12/pomysl-na-biznes-jak-zalozyc-wlasna-firme/ - jak zalozyc wlasna firmehttp://pracorada.pl/cv-jak-napisac-dobre-cv/ - CV

prilarpinny

Angry Birds

Dynczinuink

gadżety reklamowe
Jaki jest najbardziej efektywny rodzaj wyróżniania swojej jednostki? W jaki sposób podwyższyć liczebność konsumentów i co za tym idzie obroty w swojej spółce. Odpowiedź jest wprost, zwyczajna. Komunikacja marketingowa. Zapewnia ona zjawiskowe plusy dla naszego biznesu. Wykonuje, iż nasza marka jest rozpoznawalna, ludzie są świadomi jej życia, oznacza to poziom możliwych odbiorców bezustannie wzrasta. Jest jednakże wiele odmian reklamy. Promocja telewizyjna, tak zwany spot reklamowy, marketing w radiu, w gazecie itd. Pożądałbym Ci jednakże zilustrować równie przebojową reklamę którą jest reklama telewizyjna, a mianowicie gadżety reklamowe. Jest tu mowa o wszelakich przedmiotach użytku codziennego, jak garnuszki, długopisy, zabawki, koszulki, na jakich zdołasz umieszczać logotyp własnej organizacji. Już sam się przekonaj jak to działa i pomyśl przez chwilę. Idziesz szosą w lato i mijają Cię obywatele w pierwszorzędnym podkoszulku z logiem Twojej spółki. Czy to nie prześliczna i praktycznie gratisowa forma reklamy? Właśnie! Ludzie poprzez zastosowanie artykułów, których z reguły i tak będą używać, polecają Twoją firmę, sprawiając, iż inni poczynają się nią ciekawić. Zapraszamy na naszą stronę, na jakiej odszukasz całą proponowaną przez nas ofertę i zapoznasz się z naszymi niskimi cenami. Gwarantuję Ci, że pozytywy jakie może zdobyć Twoja spółka wielokrotnie przewyższają poniesione wydatki.

ovessirerce

Angry Birds cake photo

The comments to this entry are closed.

  • www.flickr.com
    This is a Flickr badge showing public photos from glittergoods. Make your own badge here.

scratch foam printing


sew a book

little party flags